Vila suita

Vila suita

Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientet.
Smart TV-Free Wi Fi
-Parking
-Telefon
-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
-Tharese flokesh
-Dekorim I personalizuar per mbremje romantike
-Parket
-Oxhak funksional
-Ambazhur
-Frigorifer
-Ngrohje tualeti me system qendror
-Set I Plote peshqiresh
-Pastrim Ditor I plote I apartamentit
-Divan
-Tavoline ngrenie per 2 persona
-Sherbim Bar dhe Restoranti ne Apartament 24 ore
-Lavanteri
-Security 24 ore
-Perdorim I 2 pishinave verore 24 ore
View the embedded image gallery online at:
https://old.palmanovaresort.com/al/vila-suita#sigProId8ea6550de9