Rezervoni

Logohu

Palmanova Resort

Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6 Tiranë, 1001, Tirana, Tirana, Albania

Kërkoni për dhoma të lira:

Dhoma të lira from e enjte , maj 6, 2021 to e premte , maj 7, 2021


Vilat Suite
Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientetSmart TV Free Wi Fi Parking privat prane Viles AC Telefon Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) Tharese flokesh Dek ...
Cmimi total:
€ 50
Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientet
 • Smart TV
 • Free Wi Fi
 • Parking privat prane Viles
 • AC
 • Telefon
 • Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
 • Tharese flokesh
 • Dekorim I personalizuar per mbremje romantike
 • Parket
 • Oxhak funksional
 • Ambazhur
 • Frigorifer
 • Vaske
 • Set I Plote peshqiresh
 • Pastrim Ditor I plote I apartamentit
 • Divan
 • Tavoline ngrenie per 2 persona
 • Sherbim Bar dhe Restoranti ne brenda ne Vile 24 ore
 • Lavanteri
 • Security 24 ore
 • Perdorim I 2 pishinave verore 24 ore
 • Mengjesi I perfshire
 • Deluxe double room
  Secila nga 8 dhomat Deluxe ne hotelin tone ofron nje dekor plot shije dhe elegance,te kuruara deri ne detaje.Oxhaku ne dhome do ta beje te paharrueshme qendrimin tuaj ne hotel. Smart TV Free Wi Fi Parking Telefon AC Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) Tharese flokesh Dekorim I personalizuar per mbremje romantike Parke ...
  Cmimi total:
  € 53
  Secila nga 8 dhomat Deluxe ne hotelin tone ofron nje dekor plot shije dhe elegance,te kuruara deri ne detaje.Oxhaku ne dhome do ta beje te paharrueshme qendrimin tuaj ne hotel.
 • Smart TV
 • Free Wi Fi
 • Parking
 • Telefon
 • AC
 • Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
 • Tharese flokesh
 • Dekorim I personalizuar per mbremje romantike
 • Parket
 • Oxhak funksiona
 • Ambazhur
 • Frigorifer
 • Ngrohje tualeti me sistem qendror
 • Set I Plote peshqiresh
 • Pastrim Ditor I plote I apartamentit
 • Divan
 • Tavoline ngrenie per 2 persona
 • Sherbim Bar dhe Restoranti ne Apartament 24 ore
 • Lavanteri
 • Security 24 ore
 • Perdorim I 2 pishinave verore 24 ore
 • Mengjesi I perfshire
 • Standart Double Room
  Hotel palmanova ofron dhoma me krevat mbreteror,perfekte per te kaluar momente te dashura me njeriun e zemres Krevat dopio Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) Ambazhur Set I Plote peshqiresh Sherbim Bar ne dhome 24 ore Lavanteri Security 24 ore Parking ...
  Cmimi total:
  € 32
  Hotel palmanova ofron dhoma me krevat mbreteror,perfekte per te kaluar momente te dashura me njeriun e zemres
 • Krevat dopio
 • Telefon
 • Smart Tv
 • Free Wi fi
 • Tharese flokesh
 • AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
 • Ambazhur
 • Set I Plote peshqiresh
 • Sherbim Bar ne dhome 24 ore
 • Lavanteri
 • Security 24 ore
 • Parking
 • Standart Twin Room
  Dhomat me 2 krevat tek jane zgjedhja ideale per klientet te cilet vijne ne Tirane per biznes sepse pervec clodhjes pas nje dite te ngarkuar ne pune ne ofrojme dhe free Wi FI,ideale per qendruar i lidhur me punen dhe per te kontrolluar email vazhdimisht. 2 krevate Tek Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembes ...
  Cmimi total:
  € 32
  Dhomat me 2 krevat tek jane zgjedhja ideale per klientet te cilet vijne ne Tirane per biznes sepse pervec clodhjes pas nje dite te ngarkuar ne pune ne ofrojme dhe free Wi FI,ideale per qendruar i lidhur me punen dhe per te kontrolluar email vazhdimisht.
 • 2 krevate Tek
 • Telefon
 • Smart Tv
 • Free Wi fi
 • Tharese flokesh
 • AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
 • Ambazhur
 • Set I Plote peshqiresh
 • Sherbim Bar ne dhome 24 ore
 • Lavanteri
 • Security 24 ore
 • Parking
 • Comfort Triple Room
  Dhomat me 3 krevat tek kane hapsire te bollshme,ideale per cdokend,familjaret qe qendrojne ne Tirane dhe e ndajne dhomen bashke,ose per shoqerine dhe koleget te cilet kane nevoje per rehati dhe prakticitet. 3 krevat tek ose mundesi pershtatje ne 1 krevat tek dhe 1 dopio Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhe ...
  Cmimi total:
  € 48
  Dhomat me 3 krevat tek kane hapsire te bollshme,ideale per cdokend,familjaret qe qendrojne ne Tirane dhe e ndajne dhomen bashke,ose per shoqerine dhe koleget te cilet kane nevoje per rehati dhe prakticitet.
 • 3 krevat tek ose mundesi pershtatje ne 1 krevat tek dhe 1 dopio
 • Telefon
 • Smart Tv
 • Free Wi fi
 • Tharese flokesh
 • AC
 • Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
 • Ambazhur
 • Set I Plote peshqiresh
 • Sherbim Bar ne dhome 24 ore
 • Lavanteri
 • Security 24 ore
 • Parking