Hotel

Hotel

Hoteli prane pishines.
Dhomat e hotelit prane pishines ofrojne komoditet maksimal per klientet pasi kane te gjitha kushtet me moderne per nje qendrim sa me te rehatshem ne hotel.Te dizenjuara me kujdes duke I dhene rendesi cdo detaji dhe te ndertuara ne formen e nje apartamenti prane pishines,gjate veres ato sjellin freskine prane jush ndersa gjate dimrit oxhaku ne dhome krijon atmosfere te ngrohte.
Smart TV -Free Wi Fi-Parking
-Telefon
-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,)
-Tharese flokesh-Dekorim I personalizuar per mbremje romantike
-Parket
-Oxhak funksional
-Ambazhur
-Frigorifer
-Ngrohje tualeti me system qendror
-Set I Plote peshqiresh-Pastrim Ditor I plote I apartamentit
-Divan
-Tavoline ngrenie per 2 persona
-Sherbim Bar dhe Restoranti ne Apartament 24 ore
-Lavanteri-Security 24 ore
-Perdorim I 2 pishinave verore 24 ore
View the embedded image gallery online at:
https://old.palmanovaresort.com/al/hotel#sigProId949f5c9f51
Hoteli Self-Service

Hotel me 4 yje
Hoteli ofron 3 kategori Dhomash per Akomodimin
5 Standart double room (me 1 krevat dopio King size)
5 Standart twin room me 2 krevat tek(Standart size)ose mund te pershtatet per nje dhome dyshe (1 Dopio Standart Size)
1 Confort triple Room eshte e pershtatshme per nje familje me 3 persona sepse ofron 3 krevat tek (Standart Size bed) ose nje krevat dopio dhe nje krevat tek (standart size bed) sipas kerkeses se klientit
Smart TV
-Free Wi Fi-Parking
-Telefon
-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) -Tharese flokesh
-Dekorim I personalizuar per mbremje romantike
-Ambazhur
-Set I Plote peshqiresh
-Pastrim Ditor I plote I apartamentit
- Sherbim Bar 24 ore
-Lavanteri-Security 24 ore
-Perdorim I 2 pishinave verore
View the embedded image gallery online at:
https://old.palmanovaresort.com/al/hotel#sigProId11539288c9