Animatorët

Animatorët

Cdo fundjave personazhet me te dashur te femijeve si Piter Pan,Elsa,Frozen,Spiderman,Superman,Kllouni si edhe shume personazhe te tjere. Do t'ju mirepresin me lojra, dhurata dhe argetime dhe argetime te ndryshme.
View the embedded image gallery online at:
https://old.palmanovaresort.com/al/animatoret#sigProId747adca65f