Moti

 
Ofertat Dimërore
Restorant A la Carte
Arkitekturë antike klasike të ndërthurur midis
gurëve dhe trarëve të mëdhenj suedez të drurit
Hotel
Vila suita
Swimming pool for adults and children
Pishine per te rritur dhe femije
Superpark Lodrash
Vetsherbim
Specialitete tradicionale dhe mesdhetare
Kuzhinë e pasur me gatime
Evente
previous arrow
next arrow
Slider
Ofertat Dimërore
Restorant A la Carte
Arkitekturë antike klasike të ndërthurur midis
gurëve dhe trarëve të mëdhenj suedez të drurit
Vila
Swimming pool for adults and children
Pishine per te rritur dhe femije
Superpark Lodrash
Vetsherbim
Specialitete tradicionale dhe mesdhetare
Kuzhinë e pasur me gatime
Evente
previous arrow
next arrow
Slider


Mirësevini në Palmanova resort!

Restorant

Restoranti i resortit me arkitekture antike klasike te nderthurur midis gureve dhe trareve te medhenj suedez te drurit, do te gjeni nje menu te gjere A la carte me cmime fantastike. Kapaciteti i salles qendrore permban 150 vende.Gjithashtu salla eshte e pershtatshme edhe per festa familjare si ditelindje dhe...

Më shumë

Hotel & vila

  1. Vila suit
  2. Deluxe double room
  3. Standart double room
  4. Standart twin room
  5. Comfort triple room

Vila suite

Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientet

Deluxe double room

Secila nga 8 dhomat Deluxe ne hotelin tone ofron nje dekor plot shije dhe elegance,te kuruara deri ne detaje.Oxhaku ne dhome do ta beje te paharrueshme qendrimin tuaj ne hotel.

Standart double room

Hotel palmanova ofron dhoma me krevat mbreteror,perfekte per te kaluar momente te dashura me njeriun e zemres.

Standart twin room

Dhomat me 2 krevat tek jane zgjedhja ideale per klientet te cilet vijne ne Tirane per biznes sepse pervec clodhjes pas nje dite te ngarkuar ne pune ne ofrojme dhe free Wi FI,ideale per qendruar i lidhur me punen dhe per te kontrolluar email vazhdimisht.

Comfort triple room

Dhomat me 3 krevat tek kane hapsire te bollshme,ideale per cdokend,familjaret qe qendrojne ne Tirane dhe e ndajne dhomen bashke,ose per shoqerine dhe koleget te cilet kane nevoje per rehati dhe prakticitet.

next
prev

“We arrived to the hotel in the late evening, a couple and a three-year-old child. We did not have to wait a second, they took us directly to the room...

מרינה / Israel

“Resort nuovo e ben tenuto,un 4 stelle a tutti gli effetti. stanze pulite, grandi e ben arredate. bagno enorme e doccia fantastica. piscina bellissima e pizza top! staff gentile e...

Maruccia87 / Italy

“Brand new hotel, nice, spacious rooms and modern equipment. Well educated receptionist speaking perfect English. Also very friendly and helpful. Free use of the swimming pool of the resort. Breakfast in the resort”

Peter / Netherlands

Parku i lojrave dhe kopështi

Parku i lojrave

Superparku I lojrave ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe ofron nje shumllojshmeri lodrash per femije t...

Më shumë

Animatorët

Cdo fundjave personazhet me te dashur te femijeve si Piter Pan,Elsa,Frozen,Spiderman,Superman,Klloun...

Më shumë

Kopështi

Palmat e shumta dhe shumellojshmeria e luleve dhe pemeve ju krijojne mundesine e shplodhjes ne cdo k...

Më shumë